Всеукраїнський тиждень дитячого читання

5Під час Тижня читання в колегіумі відбулись цікаві різноманітні заходи. Пройшов вернісаж дитячої творчості «Сторінками улюблених казок»;

віртуальні виставки: «Класична література-«підручник життя», «Книги з країни дитинства», «Чарівний світ енциклопедій». У фойє школи-колегіуму та у шкільній бібліотеці працювали книжкові виставки та тематичні полички: «Герої улюблених книг», «Дивосвіт скарбів книжкових», бібліофреш «Спілкуйся з книгою, як з другом».
Тиждень читання — чудова нагода для учнів подарувати бібліотеці книги. Така акція у нашому закладі є традиційною, започаткована вона декілька років тому за підтримки директора школи №3-колегіуму Тетяни Карло. Тому і в цьому році учні 1-11-х класів активно залучились до неї. Літератури було подаровано багато, тому в фойє школи діяла виставка «Подаровані книги для бібліотеки».
Літературний калейдоскоп «Подорож книжковим містом» зацікавив колегіантів сучасними виданнями популярної книги.
Цікаво для колегіантів пройшла і подорож-екскурсія до центральної дитячої бібліотеки, де учні 2-Б класу зустрілися не тільки з її величністю Книгою, а й проявили себе в конкурсах та іграх.
Відбувся цього тижня і обласний конкурс «Найкращий читач України – 2016». Представляла місто Смілу на конкурсі колегіантка Скорик Ганна, учениця 7-А класу. Ганна стала фіналісткою та нагороджена дипломом Управління культури Черкаської облдержадміністрації.

Любов Полівенко,
завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *