Впорядковуватиме сміттєзвалище в Смілі ТОВ «ПМ-Арсенал»

Департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Черкаської ОДА акцептував пропозицію ТОВ «ПМ-Арсенал» на проведення капітальних робіт з впорядкування сміттєзвалища в місті Сміла.

За результатами проведених конкурсних торгів, конкурсний комітет Черкаської ОДА визначив переможцем тендеру ТОВ «ПМ-Арсенал» з ціновою пропозицією 10 млн. 798 тис. грн., інформує Діловий регіон.

Заявлена конкурсним комітетом очікувана вартість будівельних робіт, що планується проводити на Смілянському полігоні твердих відходів складала 12 млн. 188 тис. грн.

Згідно з технічним завданням на вже існуючому полігоні в адміністративних межах Залевськівської сілської ради, що поблизу з мікрорайоном “Загребля”, має бути проведений широкий спектр земляних, упоряджувальних, дренажних робіт. Передбачена також побудова адміністративної будівлі, освітлення полігону, обладнання ваговим контролем тощо. Роботи заплановано розпочати у 2016 році та здійснювати до повного виконання технічного завдання.

Окрім ТОВ «ПМ-Арсенал» в тендерних торгах брали участь ПП «Сфера-пласт» та ТОВ «Моноліт-Сталь». Розкриття цінових пропозицій відбулося 14.04.2016 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *