Сміляни – серед кращих студентських команд в Україні з радіоелектроніки

DSC_0120 (2)Смілянський промислово-економічний коледж нещодавно поповнив скарбничку своїх досягнень новим призовим місцем загальнодержавного ґатунку. Студенти третього курсу посіли третє загальнокомандне місце на 6-й Всеукраїнській олімпіаді з радіоелектроніки. Тут вони представили фактично усю Черкаську область. Із  кращих 15 команд України сміляни отримали призове місце.

Відзначити призерів у рідному навчальному закладі студентський та педагогічний колектив зібралися на урочистій лінійці на подвір’ї коледжу. Директор Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ Володимир Шиян привітав Владислава Пастернака та Євгенія Коломійчука з високим результатом та вручив їм Грамоти і Диплом призера олімпіади. Також грамоти та слова вдячності адресував викладачам, які підготували студентів до змагань.

На олімпіаді учасники мали виконати три завдання. При виконанні творчого завдання представники суддівства відзначили оригінальність схеми зробленої смілянами та цікаві рішення поставленого завдання. Використавши власну схему студенти перевершили поставлене завдання… більш ніж в 1000 раз. Пристрій зібраний смілянськими радіотехніками успішно працював на відстані близько 1,5 кілометра.

В загальному заліку сміляни посіли третє місце на призовому п’єдесталі. Також студенти для подальшої плідної роботи отримали від організаторів коштовні подарунки – паяльну станцію та швидкісний модем.

DSC_0116 (2) DSC_0105 (2)DSC_0103 (2) DSC_0094 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *