Впевнені кроки науковими стежинами

Переможці МАН, олімпіад 2018-2019_новый размерУже більше п’ятнадцяти  років у школі №3-колегіумі працює наукове товариство «Пошук», учні-члени якого здобувають навички дослідницької роботи, які будуть їм необхідні у виборі професії та професійній діяльності. Свої напрацювання наші учні презентують, беручи участь у студентських наукових конференціях, конкурсах молодіжних наукових проектів і, звичайно ж, у конкурсах-захистах учнів-членів Малої академії наук України. В 2018-2019 навчальному році в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН брали участь роботи 25 учнів, які писали роботи у 21 секції. 

За результатами І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 24 учні стали переможцями, 16 з них  брали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, 14 стали переможцями. А троє учениць: Кобилко Дар’я (11 клас, секція «Фольклористика», керівник Жанна Шевченко), Любов Мільохіна (11 клас, секція «Мистецтвознавство», керівник Наталія Калашник) та Єлізавета Яковлева (10 клас, секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», керівник Сергій Мачуський) вибороли І місця і будуть представляти нашу область на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.   

Бажаємо успіху нашим юним науковцям, сподіваємось, що вони гідно віллються у творче покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя нашої держави.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *