Вперше у Смілі зимова «Велика естафета»

ЕстафетаВперше у Смілі під час зимових канікул відбулася спортивна гра “Велика естафета” Будинку дитячої та юнацькоi творчостi. Її учасники – гуртківці спортивних секцій БДЮТ змагалися вони на базі Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, до речі у залі, де тренуються вихованці гуртка «Баскетбол».
– Започаткували «Велику естафету» під час літніх канікул у спортивному таборі «SportLife», – розповіла тренер гуртка настільного тенісу БДЮТ Світлана Цьома, – дітям дуже сподобалося, тому вирішили організувати її ось зараз. На новорічних канікулах. Взагалі у Будинку дитячої та юнацької творчості 8 секцій. У першій зимовій «Великій естафеті» беруть участь представники п’ятьох із них.
Перед змаганнями кожна секція представила свій вид спорту, досягнення, міні-мастер-класи. Це були візитку гуртка «Юні гімнасти» (керівник Ксенія Мартіян), «Баскетбол» (кер.Іван Петренко), «Хортинг» (кер. Ігор Патенок), клуб «Вольниік» (кер. В’ячеслав Пономаренко), настільного тенісу (кер. Світлана Цьома).
На старті естафети сформували п’ять команд – у кожній були представники різних секцій Фішка змагань – навчити не знайомих дітей взаємодіяти і працювати в команді. Наступного разу організатори планують запропонувати дітям у «Великій естафеті» спробувати себе не в своїх видах спорту, а влітку табір «SportLіfe» розширить свої можливості і стане не лише спортивним, а й спортивно-туристським.

Юлія Харченко
Tcnfatnf 3 Естафета 2 
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *