Спонукати шукати рішення, а не давати інструкцій: смілянські вчителі взяли участь у тренінгу в Черкасах

20180105_122126_новый размер4 та 5 січня на базі Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» для вчителів, що працюють над пілотуванням проекту Нової української школи, тренером проекту «Сприяння освіти» були проведені практичні та тренінгові заняття з навчальними наборами LEGO Education. Незабаром вчителі школи №3-колегіуму зможуть власними силами впроваджувати цю інноваційну технологію для удосконалення освітнього простору своїх учнів. 

Конструктор LEGО цінний тим, що його можна використовувати для вивчення різних розділів програми. Тому ми сподіваємося використовувати його і на інтегрованих заняттях, які забезпечують захопливий процес навчання. 

Наше завдання не давати дітям готових інструкцій, а спонукати їх до знаходження рішення самостійно, працювати над тим, щоб вони відходили від копіювання єдиної правильної відповіді.

Цінність занять з конструкторами LEGO полягає в тому що, граючись, дитина діє активно, розкрито, гра захоплює її почуття, інтелект, уяву, концентрується увага при виконанні роботи.

А ще — діти вчаться працювати у колективі, не заважаючи іншим, дружно гратися у спільні сюжетно-рольові ігри та мають реальну можливість для вільного вибору і прояву ініціативи.

Наталія Маценко, Наталія Свір,

учителі 1-х класів школи №3-колегіуму,

учасники тренінгу

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *