Воїни житимуть в гуртожитках, збудованих за стандартами НАТО

Нова українська армія, нове ставлення до солдата – воїни легендарної 95-ої бригади десантників відтепер житимуть в гуртожитках, збудованих за стандартами НАТО. Воїни вже оселилися в нових казармах. Це – сучасні ліжка, вбиральні, кухня, кімната відпочинку і навіть пухнастий талісман. Проте, тут їх прийнято називати гуртожитками, бо більшість військових ще встигли пожити в казармах старого зразка, які тепер не хочуть навіть згадувати.

Привітати хлопців з новосіллям приїхав особисто Президент.

Закрили «житлове питання» для п’ятисот військових чотири гуртожитки на Житомирщині. За планами – у 2019-му в експлуатацію введуть вже сто сорок чотири поліпшених казарми. В них житимуть понад вісімнадцять тисяч українських воїнів. По всій країні зміниться і система харчування. Її разом із солдатами тестував Президент

З початку російської агресії військовослужбовці 95-ї бригади стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності. У серпні 2014го воїни здійснили найдовший рейд у військовій історії світу – прорвали лінію оборони сепаратистів, здійснили марш до Маріуполя, повернулися вздовж кордону, знищили кілька російських артбатальйонів, забрали їхню зброю, прихопивши кілька російських танків, проїхали на них аж до самого Луганська та повернулися до Слов’янська.

Цього разу Президент також вручив військовим кілька високих нагород.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *