Експерти Держгеокадастру Черкащини опрацювали понад дві тисячі проектів землеустрою з інших областей

З початку 2019 року працівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, реалізуючи пілотний проект із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, направили до інших областей на погодження  1997 проектів землеустрою. Із них опрацьовано 1825 проектів, 172 – перебуває на розгляді, інформують у головному управлінні Держегокадастру у Черкаській області.

З інших областей до відділу державної експертизи землевпорядної служби Черкаської області протягом цього року надійшло 2450 проектів землеустрою. За результатами розгляду експерти надали 2235 висновків про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а саме: погоджено 1659 проектів, 576 – не погоджено. На розгляді ще 215 проектів.

У Черкаській області статус експерта мають 19 працівників Головного управління Держгеокадастру.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд і погодження або відмову в погодженні проектів землеустрою здійснюють працівники територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *