Водії та навідники бронемашин пройшли підготовку на Черкащині

news_20220131_111524_1643620524Понад 20 прикордонників завершили курс навчання за програмою підготовки водіїв та навідників бронетранспортерів, бойових броньованих автомобілів.

Про це інформують на сайт Державної прикордонної служби.

На вступних заняттях викладачі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужбу імені генерал-майора Ігоря Момота ознайомили особовий склад з призначенням, тактико-технічними характеристиками, особливостями експлуатації бронемашин та матеріальною частиною кулеметів.

Практична спрямованість процесу навчання полягала в набутті членами екіпажу навичок роботи з обладнанням БТР, проведенні монтажу і демонтажу озброєння. Також приділяли увагу відпрацюванню взаємодії екіпажу в умовах, максимально наближених до реальних.

На засніженому автодромі та на місцевості з ускладненим рельєфом прикордонники впевнено долали природні та штучні перешкоди. Поки водії бронетранспортерів та бойових броньованих автомобілів «КрАЗ Кугуар» долали схили, косогори та підйом, на військовому стрільбищі навідники виконували практичні стрільби з місця, влучно вражаючи визначені цілі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *