Смілянські школярі посіли 18 призових місць на творчих конкурсах

вітаємо переможців конкурсуУ смілянському управлінні освіти, молоді і спорту підбили підсумки участі школярів в обласних етапах конкурсу-виставки «Український сувенір» та новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

У конкурсі-виставці «Український сувенір» посіли:

І місце

  • Монастирська Анна, учениця 3-В класу школи № 3-колегіум (керівник Шульгіна Наталія Валентинівна);
  • Ноженко Дарина, учениця 2-А класу школи № 3-колегіум (керівник Чорнобай Ольга Павлівна);
  • Поліщук Аліна, вихованка гуртка «Чарівниця» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Саєнко Валентина Анатоліївна);
  • Бойчук Дарина, вихованка гуртка «Чарівниця» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Саєнко Валентина Анатоліївна);
  • Ворона Вікторія, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Чернай Анна Олександрівна;
  • Соловець Анастасія, вихованка гуртка «Народна лялька», учениця 10 класу Смілянської спеціалізованої мистецької школи-інтернату (керівник Кулак Наталія Леонідівна)

ІІ місце

  • Ільїнська Віолета, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів», учениця 9 класу спеціалізованої мистецької школи-інтернату (керівник Кравець Світлана Миколаївна)

ІІІ місце

  • Терещенко Марія, учениця 2-Б класу школи № 3-колегіум (керівник Бурська Ольга Василівна);
  • Лявданська Ельвіра, учениця 9-В класу школи № 3-колегіум (керівник Попова Галина Яківна);
  • Молдован Уляна, вихованка гуртка «Народна іграшка», учениця 4 класу спеціалізованої мистецької школи-інтернату (керівник Томусяк-Молдован Вікторія Валеріївна).

На виставку-конкурс «Новорічна композиція» сміляни представили 8 робіт. Всі конкурсні роботи вирізнялися якістю виконання, новизною та оригінальністю.

І місце здобули:

  • Діброва Анна, Снопов Михайло, вихованці гуртка «Етнообереги», учні спеціалізованої мистецької школи-інтернату (керівник Кулак Наталія Леонідівна);
  • Ворона Вікторія, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Чернай Анна Олександрівна);
  • Пільчук Ангеліна, вихованка гуртка «Чарівниця» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Саєнко Валентина Анатоліївна);
  • Огурна Софія, Савченко Софія, вихованки гуртка «Народна творчість» гімназії імені В.Т. Сенатора (Цвєтненко Лариса Олександрівна)

ІІ місце посіли:

  • Поліщук Аліна, вихованка гуртка «Інтуїтивне малювання» спеціальної школи (керівник Манько Каріна Сергіївна);
  • Якобчук Анастасія, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» спеціалізованої мистецької школи-інтернату (керівник Кравець Світлана Миколаївна)

На ІІІ місці:

  • Форманюк Варвара, учениця 1-Б класу школи №10 (керівник Реп’ях Алла Олександрівна);
  • Прикуп Поліна, учениця 10-А класу школи №1 (керівник Яхненко Людмила Іванівна).
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *