Внесено зміни до податкової звітності з податку на додану вартість

Смілянська ОДПІ нагадує платникам про те, що з 1 липня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 25.05.2016р. №503, яким внесено зміни до податкової звітності з податку на додану вартість, яка затверджена наказом Мінфіну від 28.01.2016р. № 21 та до Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307.

Зазначені зміни покликані на спрощення форми звітності по податку на додану вартість та порядку її заповнення, так зокрема: оновлено редакцію додатку 2 «Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яке зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду» та додатку 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування».

Крім цього, змінено додаток 5, в якому вказуються розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів – виключено рядки “300000000000” та “500000000000” таблиці 1 та рядок «усього за основною ставкою та ставкою 7 %» таблиці 2.

Суттєвими є зміни до додатку 9 до податкової декларації з податку на додану вартість, в якому сільськогосподарські товаровиробники обраховують питому вагу вартості сільськогосподарських товарів/послуг, поставлених протягом дванадцяти послідовних звітних періодів. До податкового періоду, за який проводиться обрахунок відтепер включаються дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно, без урахування поточного звітного періоду.

Набув редакційних змін додаток 10 до податкової декларації з податку на додану вартість.

Що стосується змін до Порядку заповнення податкової накладної, то його доповнили нормою стосовно можливості складання зведених податкових накладних по операціях, які мають безперервний або ритмічний характер постачання, передачі, розподілу електричної та/або теплової енергії, постачання вугілля та/або продуктів його збагачення. Текст цього доповнення аналогічний до норм пункту 44 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Смілянська ОДПІ
Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *