магістральний тепловоз Evolution ES44AC доставлений в локомотивне депо ім. Т. Шевченка.

845У мережі інтернет з’явилися фотографії локомотива ТЭ33А-9999, який наданий компанією General Electric Transportation для тестування на українській залізниці. Автор знімків, Михайло Кульгейко, зазначив, що фото були зроблені 20 серпня на станції Полтава – Південна. Звідти локомотив повинен відправитися в локомотивне депо ім. Т. Г. Шевченка (ТЧ-5) Одеської залізниці.

З 06.05 по 24.06.2015 була здійснена пробна експлуатація тепловоза в Польщі компанією PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o.

В Укрзалізниці ЦТС підтвердили, що магістральний тепловоз Evolution ES44ACi вже в Україні і на даний момент доставлений в локомотивне депо ім. Т. Шевченка. Зараз проводяться роботи по оформленню відповідних документів, розмитнення. Після чого буде проведена публічна демонстрація локомотива.

Раніше ЦТС повідомляв, що локомотив буде працювати на лінії Долинська – Миколаїв. Локомотив General Electric буде задіяний в перевезенні зернових вантажів у порти. Тестова робота буде здійснюватися протягом 120 днів, повідомляє Центр транспортних стратегій

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *