Військова служба за контрактом

zbrojni-syly_14424922706Нині на Черкащині проводять набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних Сил України. Адже створення компактного, технологічно сучасного і професійного війська, здатного відвернути будь-яку агресію проти нашої країни чи зазіхання на її територіальну цілісність, залишається основним завданням держави у сфері оборони.
Як зауважив обласний військовий комісар Євген Курбет, тих, хто уклав контракт на військову службу, направлятимуть до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.
– Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено від 7000 грн. до 12000 грн., одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше, – говорить Євген Курбет.
Він звернув увагу на декілька бонусів від укладання контракту на проходження служби в лавах Збройних Сил України. Зокрема, військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога. Для рядових військовослужбовців вона становить 11 024 грн., для сержантського і старшинського складу – 12 402 грн., а для офіцерів – 13 780 грн. Також з 2016 року військовослужбовцям виплачуватимуть доплату за безпосереднє перебування в зоні проведення – три заробітні мінімуми. Нагадаємо, що станом на 1 січня мінімальна заробітна плата в Україні становить 1 378 грн.
За детальною інформацією звертайтеся до районних (міських) військових комісаріатів Черкаської області. Детальнішу інформацію про укладання контракту для проходження військової служби у Збройних Силах України
Смілянський РВК м. Сміла, вул. О.Невського, 36. тел. (233) 4-23-33
Електронна адреса: smila@mail.org, прес-служба ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *