Понад 1,5 тис. залізничників, в т. ч. і шевченківських борються зі снігом

20160118-112135--0024181 Понад 1,5 тис. залізничників та 7 одиниць снігоприбиральної техніки задіяні у снігоборотьбі на Одеській залізниці вже другу добу. Залізничники очищують від снігу колії та стрілочні переводи на станціях Одеса-Головна, Одеса-Сортувальна, Одеса-Застава-І, Берегова, Чорноморська та Знам’янка – Сортувальна, а також на перегонах Олександрія – Королівка, Долинська – Кропивницька, Мартинівська – Вознесенськ. Полегшує прибирання снігу на станціях робота системи електрообігріву стрілок. Снігоприбиральні роботи наразі тривають.

Через негоду затримано 10 поїздів: з них 7 пасажирських та 3 вантажних поїзда. Час затримки поїздів у середньому становить годину. Просимо пасажирів із розумінням поставитися до складнощів у роботі залізничників, які роблять все можливе для якнайшвидшого курсування усіх поїздів згідно з графіком.

Додамо, що погіршення погодних умов на території України 17-18 січня є наслідком виходу активного південного циклону «Futaba». У зв’язку з інтенсивними опадами у вигляді снігу, мокрого снігу, льодяного дощу та дощу, а також з посиленням вітру до 17-22 м/с (місцям до 25 м/с) в південних, центральних та східних областях України синоптиками надано другий рівень небезпеки погоди. Найбільш складна ситуація фіксується в Одеській та Миколаївських областях, де висота снігового покрову досягає 30 см, а місцями до 50 см, інформує Одеська залізниця

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *