«Він пішов добровольцем». Розповідь про Ярослава Демченка, бійця АТО зі Сміли

Учні державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» продовжують пошук матеріалів про випускників навчального закладу, які брали участь у антитерористичній операції на Сході України. Уже є інформація про 15 випускників, а з окремими зустрілися і взяли інтерв’ю.
Цього разу героєм розповіді став Ярослав Миколайович Демченко. Народився 5 березня 1977 року в смт. Олександрівка на Кіровоградщині. Невдовзі батьки Ярослава переїхали до Сміли. У 1983 році він пішов у нульовий клас школи №11. У шкільні роки Ярослав відвідував студію бальних танців та образотворчого мистецтва, спортивні секції з футболу, академічного веслування та карате, мав значні успіхи. Улюбленими предметами у школі були ДПЮ, хімія, фізика. У 1994-1995 рр. Ярослав навчався в Смілянському ПТУ №5, здобув професію слюсар- складальник радіоелектронної апаратури та приладів IV розряду. Отримав диплом з відзнакою. У 1995-1999 рр. навчався у військовому інституті Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка на факультеті військового перекладу та одночасно проходив військову службу. У липні 1998 року проходив мовну практику в м. Лейпціг у військовому гарнізоні.

На запитання: «Що спонукало вас піти добровольцем на війну?» – відповідає твердо і однозначно: – Я – батько трьох дітей. Хто ж, як не я, повинен захистити свою родину, свою землю від агресора».

Більше про Ярослава Демченка читайте у газеті «СМІЛА» від 22 листопада.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *