Військовий обов’язок та служба за контрактом, як альтернатива працевлаштуванню

dsc_5582Відбулася чергова зустріч з безробітними за участю начальника відділу укомплектування Головного центру підготовки особового складу ДНСУ Олександра Чубенка, підполковника, заступника начальника відділу-голови циклової комісії Сергія Меланіча та підполковника-заступника начальника відділу з особового складу Олексія Лазоренка.

Учасники дізналися про можливість військової служби за контрактом, як альтернативу офіційному працевлаштуванню. Ознайомилися з вимогами до кандидатів на службу, грошовим, медичним та пенсійним забезпеченням.

Захід пройшов у формі діалогу та дискусії, під час якої представники прикордонної служби давали відповіді на запитання.

«Ми маємо розповідати про переваги такої служби. Це ваша можливість зробити кар’єру, отримати житло, мати стабільну заробітну плату, і, якщо матимете бажання, – отримати вищу військову освіту. Та, насамперед, це наш спільний обов’язок – відстояти право українського народу на свободу та незалежність!» – наголосив Олександр Чубенко.

Кожному, хто зацікавився такою пропозицією, запропоновано пройти індивідуальну співбесіду, повідомили у Черкаському міському центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *