Військовополоненому моряку зі Сміли Олегу Мельничуку слідчі ФСБ влаштували додатковий допит

Олег Мельничук21 лютого в слідчому управлінні ФСБ провели слідчі заходи з військовополоненим українським моряком, капітаном рейдового буксира «Яни Капу» Олегом Мельничуком.

Про це у мережі Facebook повідомив адвокат з команди захисту полонених українських моряків Едем Семедляєв.

«На додатковому допиті, відповідно до ст. 17 Женевської конвенції Олег повідомив своє прізвище, ім’я, дату народження, посада та звання. Також відповідно до п.4 ч.3 ст. 47 КПК РФ відмовився від дачі показів. Почувається задовільно», проінформував адвокат.

Про те, що українських моряків і, зокрема, відважного капітана рейдового буксира “Яни Капу”, смілянина Олега Мельничука підтримують у різних країнах, свідчать численні листи, які надходять військовополоненому. Моряк вдячний усім, хто пише та підтримує його та товаришів, але просить писати виключно російською.

«Він написав і відправив близько 30 листів. Отримав близько 40 листів з різних країн. Дуже за них вдячний. Дуже просив листи писати російською мовою, тому що листи на іншій мові не проходять цензуру і відповідно не передаються Олегу», зазначає у дописі Едем Семедляєв.

Український моряк дякує всім, хто не байдужий до тієї ситуації, в якій вони опинилися і кожному, хто робить все можливе для якнайшвидшого звільнення. Також дякує всім, хто займається передачею необхідних речей.

Перебуваючи у полоні, Олега не полишають переживання за своїх рідних, товаришів та, навіть, чотирилапого друга.

«Олег дуже переживає за батьків, свою команду й інших військовополонених і навіть за собачку, яку впізнав і яка знаходиться на ланцюзі в полоні в м. Керч», пише адвокат.

Нагадаємо, 20 лютого відбувся розгляд апеляційних скарг шостої четвірки моряків, серед яких Олег Мельничук. Втім, суд не змінив рішення і залишив українських моряків під вартою до кінця квітня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *