Вчора Московський суд розглянув апеляційні скарги чотирьох моряків, в числі яких смілянин Олег Мельничук

Телеканал "Україна". Стоп-кадр із програми "Сьогодні"

Телеканал “Україна”. Стоп-кадр із програми “Сьогодні”

20 лютого Московський міський суд розглянув апеляційні скарги захисту шостої четвірки військовополонених українських моряків. У їх числі смілянин Олег Мельничук, а також інші українські моряки – Андрій Артеменко, Андрій Ейдер та Василь Сорока. Про це повідомив у соцмережі адвокат Микола Полозов.

За клопотанням слідства ФСБ засідання провели в закритому режимі. В ході засідання судом було задоволено клопотання адвокатів про залучення резолюції ПАРЄ, в якій міститься вимога до російської влади про негайне звільнення захоплених військових моряків, а також поводженні з ними відповідно до норм Женевських конвенцій.

«Підсумковий результат розгляду скарг був передбачуваний, як і стосовно 16 військовополонених, чиї скарги були розглянуті раніше. І шостій четвірці моряків суд відмовив у задоволенні скарг і залишив без змін постанову Лефортовський районного суду про продовження строків тримання під вартою до кінця квітня», зазначає у дописі Микола Полозов.

Також адвокат зазначає, дата нового розгляду апеляційних п’ятої четвірки військовополонених ще не визначена. Їх справа була знята з розгляду через процесуальні документи, які були неналежними чином переведені на українську мову.

Телеканал "Україна". Стоп-кадр із програми "Сьогодні"

Телеканал “Україна”. Стоп-кадр із програми “Сьогодні”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *