Відзначено переможців міського конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей»

img_20180427_14440527 квітня при виконавчому комітеті Смілянської міської ради   відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Тижня охорони праці в м.Сміла з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні.

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».       

На виконання Плану заходів з підготовки та проведення у 2018 році Тижня охорони праці в Черкаській області з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні, затвердженого наказом управління Держпраці у Черкаській області, при виконавчому комітеті Смілянської міської ради 23.03.2018 утворено Організаційний  комітет  з  підготовки  та  проведення  Тижня  охорони  праці  в місті та затверджено план заходів.

До складу оргкомітету ввійшли посадові особи структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, зокрема: управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, молоді та спорту; представник Смілянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області, громадської організації «Колегія підприємців», координаційної ради профспілок міста.

Відповідно до Плану заходів з  підготовки  та  проведення  Тижня  охорони  праці  в місті в навчальних закладах проведено конкурси дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».         

Організаційним комітетом з підготовки та проведення Тижня охорони праці в місті при виконавчому комітеті Смілянської міської ради обговорено конкурсні роботи учнів та студентів навчальних закладів та визначено переможців:             

            І місце у конкурсі зайняв Подвига Даніла, учень 4-го класу НВК загальноосвітньої школи І ступенів ім. В.Т. Сенатора;

           ІІ місце – Новохацька Аліна, учениця 9-го класу загальноосвітньої школи № 13;

           ІІІ місце – Бондаренко Вікторія, учениця 6-Б класу загальноосвітньої школи № 11.

Переможців конкурсу нагороджувала грамотами та подарунками  заступник голови Організаційного комітету, начальник Смілянського відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Яценко О.С.

Всім учасникам  оголошені подяки за участь у конкурсі, інформує офіційний сайт Смілянської міської радию

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *