Відтепер витяги документації про оцінку землі можна сформувати автоматично

Держгеокадастр запровадив новий функціонал для автоматичного формування витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО) земель населених пунктів.

Про це повідомили в обласному управлінні Держгеокадастру.

Наразі функціонує автоматизована видача витягів із технічної документації із загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів.

Аналогічний функціонал розроблено для формування й видачі витягів із технічної документації з НГО земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів. Автоматична видача можлива виключно для тих населених пунктів, де відомості про НГО земель внесено до Державного земельного кадастру.

Зазначений функціонал дозволяє провести автоматичний розрахунок НГО земельної ділянки й отримати його в електронному вигляді в особистому кабінеті на порталі «Е-сервіси» Держгеокадастру.

Якщо провести автоматичний розрахунок НГО ділянки неможливо, його як раніше проведуть працівники територіальних органів Держгеокадастру з використанням відповідної технічної документації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.