Смілянські лісівники виготовляють та відправляють військовим “буржуйки”

Головне завдання лісівників – охорона, збереження та відновлення українських лісів. Однак іноді бувають часи, коли зусиль треба докладати більше, навіть за межами лісового господарства.

Нині смілянські лісівники роблять необхідні восени та взимку теплозабезпечувальні елементи, на які в народі називають “буржуйками”. У військових умовах вони вкрай необхідні. Тут їх понад 30, стільки ж в дії вже на позиціях.

Смілянські лісівники від початку війни в Україні зайняли активну позицію, об’єднавши зусилля з групою підприємців та волонтерами, систематично готують та відправляють необхідні речі в точки, де допомога дуже потрібна. Найнеобхідніше та найдоцільніше, що треба, – кажуть самі командири бригад та частин.

Днями відбулось чергове відправлення – буржуйки, автівки, теплі речі та продукти. Власними силами та ресурсами, залучаючи меценатів та небайдужих, керуючись почуттям обов’язку.

Ініціативна група з лісівників та підприємців зробила вже не малий внесок в успішний перебіг подій на фронті і продовжують підтримувати військових допоки усі ми не почуємо омріяне «ми перемогли», інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.