Відсьогодні у Смілі посилили протиепідемічні заходи

covid-20191 жовтня під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглянули питання щодо додаткових заходів з недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом на території Сміла.

За інформацією лікаря-епідеміолога Смілянського відділення Черкаського обласного лабораторного центру Сергій Клочана, на сьогодні в Смілі хворіють на коронавірус 442 особи. Протягом останніх тижнів  у Смілі фіксують в середньому по 20 нових випадків за добу.

Комісія вирішила вжити додаткові протиепідемічні заходи та проводити щоденне інформування щодо захворюваності.

Із 1 жовтня комісія ухвалила рішення про заборону:

  • проведення масових заходів, роботи гуртків та творчих колективів,
  • діяльність закладів позашкільної освіти, які використовують групову форму роботи та проведення змагань, фестивалів, конкурсів та ін. в закритих приміщеннях.
  • діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля;
  • роботу з 24-ї до 7-ї години ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо, крім тих, що роблять замовлення на «винос» та адресну доставку.

У закладах торгівлі маж бути обмежена кількість відвідувачів з розрахунку 1 особа на 10 кв.м., на вході встановлені ємності з антисептичними засобами, забезпечити роботу персоналу в захисних масках та гумових рукавичках, які необхідно замінювати кожні 2 години, проведення регулярного (кожні 3 години) провітрювання, вологого прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів.

Смілянське міськрайонне управління Держпродспоживслужби та Смілянський відділ поліції посилять державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства, протиепідемічних норм у закладах торгівлі та громадського харчування.

Рішення про вказані заходи було ухвално одноголосно.

За інформацією офіційного сайту Смілянсьої міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *