Черкащан запрошують служити у водному патрулі

120535842_3320991661312220_1283053793106023603_nРота з обслуговування водних об’єктів (РОВО) управління патрульної поліції в Черкаській області запрошує бажаючий до своєї команди.

Як зазначають у патрульній поліції Черкаської області, основними завданнями діяльності інспектора взводу РОВО є запобігання нещасним випадкам під час поводження на воді, боротьба з правопорушеннями у сфері охорони навколишнього середовища, виявлення та притягнення до відповідальності п’яних водіїв маломірних суден та річкових транспортних засобів, виявлення інших адміністративних чи кримінальних правопорушень.

Примітно, що підрозділ водної поліції ДПП є лише в місті Черкаси та Дніпро. Для того, щоб стати інспектором РОВО необхідно пройти відбір до патрульної поліції на загальних умовах.

Співробітникам обіцяють зарплату від 11 000 гривень, оплачувану відпустку, безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї в закладах охорони здоров’я МВС, можливість отримати вищу освіту у вишах системи МВС за держзамовленням тощо.

Дізнатись більше http://patrol.police.gov.ua/jobs

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *