Відкрито меморіальну дошку

114 жовтня на території Березняківської школи відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь випускника школи, учасника АТО Руслана Чубатенка , який загинув на Сході України в бою біля кургану Савур-могила (Шахтарський район Донецька область) під час обстрілу з мінометів та установок «Град».
На урочистості були присутні голова сільської ради с. Березняки Гончаренко Н.В., батьки загиблого солдата, жителі села, голова райдержадміністрації Тимофєєв С.П.,  представники батальйону «Айдар», волонтери Смілянського району, кандидати у народні депутати Грошев В.та Рудик С.
На початку заходу прозвучав Державний Гімн України. Багато слів, пронизаних болем та скорботою було сказано на честь загиблого Руслана Чубатенька. До присутніх звернулась директор школи Клименко Т.Б. Меморіальну дошку відкрили батько героя Валерій Васильович, сільський голова, директор школи. Під час відкриття учні школи випустили в небо блакитні та жовті повітряні кульки, як символ вільної України, та промовляли: «Герої не вмирають». А однокласники Руслана посадили на загадку про нього кущ калини на території школи.
Педагогічний та учнівський колективи хочуть висловити подяку підприємцю Грязнову О. за безкоштовне виготовлення меморіальної дошки та магазину «Дарина» за надання повітряних кульок і підтримку в організації заходу.

Прес-центр Березняківської ЗОШ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *