Легенда школи

Іван Копиця1Ця історія трапилася у квітні 2009 року. Дитяча асоціація « Сапфір» нашої школи вирішила обрати Президента. Це були перші вибори. Аж 6 кандидатів виявили бажання обійняти цю посаду. Усі вони були активними, працьовитими, фантазерами, ініціативними та розумними. Кожен мав свою передвиборчу програму. А 29 квітня найбільше голосів отримав Копиця Іван.

Діти обрали веселого Президента, який мріяв перефарбувати школу в інший, більш яскравий колір. І хоча дехто із дорослих висловлював нашому Івану недовіру, члени дитячої асоціації обрали саме його. Діти знали, що він не підведе. Щоб не зірвати Новорічний ранок, на якому грав Чахлика Невмирущого, Ваня  прийшов до школи із температурою 39, і ніхто не помітив його хвороби. На зональному обласному фестивалі дружин юних рятівників-пожежників він перетворився на Зевса, одягненого лише в одне простирадло. І все робив легко, весело, від щирого серця. І які б випробування не приносила доля, Ваня завжди залишався веселим, креативним, щирим, добрим. І таким він потрапив в історію нашої асоціації, став її легендою!

Після закінчення школи обрав професію військового. Про нас не забував ніколи. Коли приїжджав додому, завжди забігав у школу, цікавився новинами. А нещодавно він знову завітав у гості. Але це був вже зовсім інший Іван Копиця. Ми побачили дорослого, серйозного, стриманого чоловіка із сумним поглядом очей. І знову він увійшов у історію, але тепер вже не шкільну, а в історію нашої держави. Зараз він учасник АТО. І ми бажаємо нашому Івану і усім, хто зараз на сході,залишитись живими та, здоровими! Ми спокійні за нашу країну, адже її захищає і наш перший Президент, легендарний Іван Копиця!

Рада дитячої асоціації «Сапфір»,

педагог-організатор Каратай О.В.

ЗОШ № 11

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *