Відбулися громадські слухання звіту щодо Програми «Економічного і соціального розвитку Сміли»

img_57069 серпня у малому залі відбулися громадські слухання звіту про стратегічну, екологічну оцінку Програми «Економічного і соціального розвитку м.Сміла на 2022-2024 роки». Про це повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.

З 12 жовтня 2018 року в Україні введено в дію Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку», який визначає необхідність здійснення процедури стратегічної екологічної оцінки для документів державного планування у встановленому законодавством порядку.

Стратегічна екологічна оцінка – це інструмент стратегічного планування, направлений на включення екологічних пріоритетів в програми, плани, політики.

Метою стратегічної екологічної оцінки є забезпечення належного рівня захисту навколишнього середовища та сприяння інтеграції екологічних міркувань у підготовку планів з метою просування сталого розвитку. Це системний інструмент оцінки, який підтримує та інформує про процес прийняття рішень.

У громадських слуханнях взяли участь: куратор школи державного управління ім.Сергія Нижнього, перший заступник міського голови, керівники структурних підрозділів, депутати міської ради та представник Церкви «Блага Вість».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *