До вогнеборців Черкащини завітали засновники Фонду Об’єднання пожежних Нідерландів

3З 5 по 7 серпня на Черкащину завітали засновники Фонду Об’єднання пожежних Нідерландів ван Хоофт Йоганнес Антоній Якобус Марія та Зігенхорн Ерік Губертус Антоній. Головна мета візиту до України – упевнитись у користі гуманітарної допомоги, яку надавали раніше, розповідають в обласному управлінні ДСНС.

Для них важливо дізнатися, яким чином застосовується одяг, спорядження та інше обладнання, яке вони передають українським рятувальникам, щоб і надалі продовжити співпрацю.

Під час робочої зустрічі представниками фонду та Головного управління було обговорено шляхи подальшої взаємодії та визначено основні пріоритети співробітництва.

Під час поїздки гості з Нідерландів ознайомились з краєвидами Черкащини. У невеличкому живописному місті Каневі завітали на Тарасову Гору, яка є складовою частиною Шевченківського національного заповідника, а саме до пам’ятника та музею, присвяченому Тарасу Григоровичу Шевченку. Було проведено екскурсію до 1-ї та 10-ї Державних пожежно-рятувальних частин. Відвідали Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, де їх ознайомили з експозицією музею та розповіли про традиції та історію становлення навчального закладу та провели екскурсію територією.

Представники Фонду Об’єднання пожежних Нідерландів на Черкащині побували вперше. Гості поділились враженнями про візит та пообіцяли повернутися ще раз.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *