Відбулися засідання постійних комісій: коротко про головне

Перед черговою сесією міської ради, що скликається 25 жовтня, були проведені засідання постійних комісій для попереднього розгляду проєктів рішень.

Комісія з житлово-комунального господарства під головуванням Максима ГЛУЩЕНКА підтримала зміни до програм які стосувались поповнення статутного капіталу СКП «Вод Гео» та передачу вартості виконаних робіт з реконструкції вуличного освітлення.

Комісія з місцевого самоврядування, депутатської діяльності та інших питань під головуванням Марини ФЕДОРЕНКО розглянула зміни в структурі Смілянської міської ради та її виконавчих органах.

Своє перше засідання у якості голови комісії провів Рамазан ТАІБОВ. На ній розглянули проєкти рішень стосовно допомоги мешканцям та членам сімей загиблих під час захисту Батьківщини, та інші профільні питання.

Постійною комісією міської ради з питань місцевого бюджету, під головування Юлії ЛЮБЧЕНКО розглянуто 31 проєкт рішень. Члени комісії підтримали проєкти, які були розглянуті іншими профільними комісіями, і рекомендували внести зміни до бюджету на 2023 рік.

Комісія з земельних відносин, містобудування, екології та природокористування під головуванням Людмили БАНДУРКО розглянула проєкти, пов’язані з наданням дозволів на розроблення та затвердження технічної документації щодо землеустрою, передачі земельних ділянок та інших питань.

Всі проєкти рішень погоджені на постійних комісіях будуть розглянуті на черговій сесії міської ради.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.