Три смертельні ДТП та збільшення викликів щодо ГРВІ: який був тиждень для медиків Черкащини

Протягом тижня бригади ЕМД Черкащини виїжджали на 3 753 виклики, серед яких – 30 ДТП. В результаті аварій 25 осіб були госпіталізовані, а 34 отримали медичну допомогу на місці подій.

Як повідомили в обласному центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, у дорожньо-транспортних пригодах загинули три людини. Перша аварія сталася 16 жовтня біля села Тальянки, де загинув водій одного з автомобілів. Ще дві аварії сталися 20 жовтня, одна з яких призвела до загибелі 60-річного водія в селі Носачів, а друга – до смерті велосипедистки між селами Софіївка та Гельмязів.

Останім часом помітно зросла кількість викликів щодо ГРВІ. З початку жовтня було 752 виїзди на виклики. А лише за минулмц тиждень медики Екстренки здійснили 268 виїздів на виклики щодо гострих респіраторних вірусних інфекцій.

За перших ознак захворювання обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря, наголошують медики. Фахівці екстреної медичної допомоги не призначають лікування та не приїздять просто поміряти температуру. Перевантаження бригад непрофільними викликами може затримати виїзд медиків до тих, хто дійсно потребує негайної допомоги.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.