Відбулося засідання виконавчого комітету

img_531315 січня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 11 членів виконкому. На порядок денний було винесено 14 питань.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова проінформувала з питання харчування учнів закладів середньої освіти за кошти міського бюджету, зазначивши вартість харчування дітей певних соціально незахищених категорій: орієнтовна вартість 16,50 грн. для учнів до 10 років, 19,50 грн. для учнів старших класів після проведення процедури тендерних закупівель. Члени виконкому прийняли відповідне рішення.

Члени виконкому обговорили та прийняли рішення щодо організації оплачуваних громадських робіт у 2019 році, передачі об’єктів комунальної власності у галузі культури, про утворення адміністративної комісії, комісії з проведення конкурсів на право оренди комунального майна, комісії з питань безоплатної передачі до комунальної власності інженерних мереж.

На засіданні виконкому були прийняті рішення щодо призначення адреси житловим будинкам, затвердження нового складу конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, комісії з питань роботу транспорту.

На завершення засідання члени виконкому розглянули додаткові проекти рішення щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів міських автобусних маршрутах у розмірі 5 грн. для ПрАТ «Смілянське АТП 17128» та ПП О.Плюта.  

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.