Майже 180 тисячам родин Черкащини цьогоріч монетизують пільги та субсидії

субсидіїВ Україні стартувала монетизація субсидій. Вона проходитиме у три етапи. Перший розпочався із січня для родин, які звернуться за допомогою вперше, а вже з 1 травня у цей процес увійдуть майже 180 тисяч родин області, що вже отримують субсидію багато років. Про те, як проходитиме процес монетизації на Черкащині розповів директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.

За словами посадовця, субсидія від держави надходитиме на персональний обліковий запис громадянина в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.

– Тим родинам, які отримують субсидію вже багато років, із 1 травня необхідно буде звернутися до органів соціального захисту населення з новим пакетом документів, – наголосив Руслан Чикало. – А вже з 1 жовтня запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

Крім того, до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, внесено інформацію понад 434 тис. осіб. Передбачається, що нарахування пільг таким особам буде проводитися органами соціального захисту населення.

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.