Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості

Відбулося чергове засідання тимчасової комісії Смілянської міської ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника міського голови Осейко Л. С. У роботі комісії взяв участь начальник Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Олександр Супряга.

Комісією розглянуто питання щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску, а також з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій та страхових внесків до пенсійного бюджету.

У ході засідання були заслухані представники підприємств – боржників: Радіоприладного заводу «Оризон» (борг 564,4 тис. грн., в т.ч. страхові внески – 333,9 тис. грн.), Смілянського комунального житлово-виробничого підприємства «Наш Дім» (борг 1516,9 тис. грн., в т.ч. страхові внески – 233,4 тис. грн., ЄСВ – 1283,5 тис. грн.), Державної наукової установи СКБ «Цукор» (борг 39,2 тис. грн.).

Комісія розглянула заходи, які вживаються керівниками підприємств та арбітражними керуючими до погашення заборгованості та недопущення виникнення нових боргів, а також питання про визнання першочергових заходів, спрямованих на зменшення заборгованості до пенсійного бюджету.
За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою прискорення погашення існуючих боргів із заробітної плати, боргів до Пенсійного фонду, та єдиного соціального внеску.

За матеріалами Управління Пенсійного фонду України
в м. Смілі та Смілянському районі

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *