У Смілі гартували силу і дух нащадки козацької слави

У Смілі пройшов ІІ обласний Всеукраїнський фестиваль “Нащадки козацької слави” фізкультурно-патріотичного комплексу школярів “Козацький гарт”.

У фестивалі взяли участь команди з міст Умань, Сміла та Смілянського району, повідомляє сайт управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

Церемонія урочистого відкриття фестивалю відбувалась на стадіоні «Юність». У відкритті фестивалю взяли участь:

– провідний спеціаліст Комітету з фізичного виховання та спорту Черкаського обласного відділення Парфьонова Євгенія Володимирівна;

– заступник міського голови Осейко Людмила Семенівна;

– заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Яцина Марія Андріївна;

– начальник відділу молоді та спорту Маслюк Наталія Сергіївна.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, учні проявили справжній козацький дух та жагу до перемоги. Першим випробуванням для них стала презентація команди „Не хились, червона калино, – маєш білий цвіт. Не журися, славна Україно, маєш добрий рід…”. У цьому конкурсі перемогу святкувала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10.

Також були проведені змагання з „човникового бігу”, стрибків у довжину з місця, стрибків через скакалку, комплексної естафети, перетягування канату та конкурс знавців історії олімпійського руху.

У запеклій боротьбі визначилися переможці. У командному заліку учні м. Умань святкували перемогу. ІІ місце посіла команда м. Сміли (школа №10); на третьому місці – команда Смілянського району. Переможців та призерів фестивалю „Нащадки козацької слави” нагороджено грамотами та медалями.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *