Відбулося засідання міської комісії з питань житлово-комунального господарства

2 січня під головуванням секретаря міської ради Костянтина Синьогуба відбулося перше в цьому році засідання міської комісії з питань ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу та розрахунків. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На засіданні розглянули питання роботи сортувальної лінії, передачи доріг державного значення, які проходять через місто, та їх капітального ремонту. Начальник міського відділу поліції Сергій Власенко проінформував про спільну роботу з міською владою з питання профілактичної роботи з працівниками пунктів прийому металобрухту.

Заступник директора КП «Комунальник» Максим Глущенко проінформував про роботу підприємства щодо очистки сміттєвих майданчиків. КП «Вод Гео» були поставленні завдання щодо усунення проблем із просадкою та відсутністю люків, ліквідації пориву в районі загальноосвітньої школи №15, освітлення окремих вулиць міста та підтримки постійного зв’язку з даного питання з головами квартальних комітетів та головами ОСББ.

На засіданні було озвучено питання щодо можливого відключення КП «Вод Гео» від електропостачання з 04.01.2018 у зв’язку з боргом та планах зустрічі секретаря міської ради в Черкасах у вирішенні даної проблеми. 

Голова ради профспілки держустанов міста Людмила Хоменко проінформувала про виплату заробітної плати на підприємствах ЖКГ: за листопад місяць 2017 року заробітна плата виплачена повністю, за грудень місяць 2017 року – на 70%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *