Новорічні та різдвяні подарунки для воїнів АТО від смілян

26165899_894576467386494_5816846595733324011_nБлагодійну акцію для воїнів АТО до новорічних та різдвяних свят влаштували учнівський, педагогічний та батьківський колективи, а також жителі будинку №16, що по вулиці 40 років Перемоги (ОСББ «Добробут» – голова – Матрос О.П.) зібрали багато подарунків для своїх захисників.
Це консервація, консерви, варення, печиво, кава, цукерки, фрукти, овочі, крупи, макаронні вироби, сало, туалетний папір, мило, серветки і інші смаколики та речі. А ще, щоб не мерзли наші воїни, передали їм теплі речі – шкарпетки.
Та найбільш цінними для наших захисників є листи, вітальні листівки, малюнки, плакат, які для них підготували діти, адже, крім державного забезпечення, тим, хто на передовій, потрібна наша з вами підтримка, розуміння того, що про них пам’ятають, що їх люблять і чекають, що ними гордяться.
А ці листи, малюнки надзвичайно щирі, зворушливі і патріотичні, бо їх підготували наші діти, які люблять Україну, які мріють про мир у нашій державі і які хочуть жити у єдиній, соборній, європейській країні. А ще вони вдячні воїнам за їх мужність і мріють, щоб вони усі повернулися додому живими.
Зібрані подарунки були передані Смілянській громадській волонтерській організації «Смілянська Самооборона «Січ», інформує волонтерський загін школи №7.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *