Відбулося засідання координаційної ради міськвиконкому з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

У малому залі Будинку Рад під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося засідання координаційної ради міськвиконкому з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.  На засіданні розглядалися питання щодо підведення підсумків роботи координаційної ради за 2015 рік, затвердження Плану роботи координаційної ради на 2016 рік, про роботу з багатодітними сім’ями м. Сміла, а також про організацію та проведення міського фестивалю-конкурсу «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї».

Про підсумки роботи координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми за 2015 рік та проект Плану роботи координаційної ради на 2016 рік представила Наталія Незнанова, начальник управління освіти, молоді та спорту, який був підтриманий одноголосно.

Наталія Маслюк, начальник відділу молоді та спорту доповіла про процедуру встановлення статусу «багатодітна сім’я», про видачу посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, повідомила, що станом на 01.01.2016 у м. Сміла зареєстровано 294 багатодітні сім’ї, в яких виховується 992 дитини; окреслила також про процедуру присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Про порядок нарахування пільг для членів багатодітної сім’ї доповів заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олександр Головченко.

 В рамках Плану заходів з виконання Державної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року в м. Сміла, затвердженого розпорядженням міського голови від 14.04.2015 № 47р, управлінням освіти, молоді та спорту 30 березня цього року проводитиметься міський фестиваль-конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї», умови проведення якого були також обговорені на засіданні координаційної ради.

За підсумками проведення засідання координаційної ради ухвалені відповідні рішення.

Олена Загоруй, головний спеціаліст

відділу молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *