Смілянська міська влада створила штаб по боротьбі з браконьєрами

6ba7b81a5993dfaeeafaee1e86ca3b52Для організації проведення рейдів з перевірки дотримання фізичними та юридичними особами правил рибальства та інших актів природоохоронного законодавства, виявлення випадків незаконного вилову, придбання і реалізації риби, інших водних біоресурсів, а також заборонених знарядь лову на період нересту риби з 01.04.16 р. по 09.06.16 р. створюється штаб для організації проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з браконьєрством. Про це повідомляють в”Черкасирибохороні” та інспекції благоустрою, екологоії та забудови міста.

До складу штабу по боротьбі з браконьєрством, створеного рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради, входять представники державних контролюючих органів: національної поліції, прокуратури, інспекції з благоустрою, екології та забудови міста виконавчого комітету Смілянської міської ради, відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи міськвиконкому, які мають всі необхідні повноваження для успішного виконання робіт, спрямованих на охорону та збереження рибних запасів і боротьбу із браконьєрством.

За порушення законодавства передбачається адміністративна відповідальність із накладанням штрафу відповідно до ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінальна відповідальність із накладанням штрафу відповідно до ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *