Від екології природи до екології душі

121124271_754145328483571_5631704546156316547_oСьомий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек цього року взяв свій старт на початку жовтня у Смілянському ліцеї «Лідер» під лозунгом: «Жити в стилі ЕКО вчить бібліотека!».

В рамках місячника бібліотечні працівники працювали наж тим, щоб залучити шкільну молодь до екоактивізму для запобігання шкоди навколишньому середовищу та собі.

Перший тиждень місячника був по-особливому напруженим та творчим. Так, згідно плану заходів, учні та класні керівники 3-10-х класів взяли участь у конкурсі на кращу екологічну фотозону. Діти підготували чудові поробки з власної екомайстерні, що творити диво своїми руками можна із екологічно чистих матеріалів.

В шкільній бібліотеці діяла виставка-інсталяція «В долі природи-наша доля!».

Все більшого значення та актуальності набуває проблема екології душі. Саме тому лідерцям було запропоновано взяти участь у тренінгу на тему: «Екологія спілкування», тому що від уміння ефективно спілкуватися залежить успіх в будь-якій сфері сучасного життя. З цією метою з учасниками тренінгу були проведені досить цікаві інтерактивні вправи, такі як, «Кулачок», «Конструкторське бюро», «Апельсин», в ході яких учні набули навичок ефективної комунікації, як надійного фундаменту здорових міжособистісних стосунків і професійного успіху.

Таким чином різноманітні форми роботи шкільної бібліотеки ліцею «Лідер» з популяризації екологічних знань сприяють формуванню екокультури дітей та учнівської молоді, інформують у навчальному закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *