Фахівці Держпродспоживслужби перевірили, чи відповідає нормам питна вода у Смілі

аналіз водиАктуальною проблемою залишається забезпечення населення якісною водою селітебних територій, адже підґрунтові води не завжди відповідають діючим стандартам і санітарним нормативним вимогам до питної води.

Значна кількість хвороб людини пов’язана з незадовільною якістю питної води і порушенням санітарно-гігієнічних норм водопостачання.

За 9 місяців 2020 року фахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби взяли для досліджень на безпечність 43 проби питної води на відповідність за мікробіологічними показниками та за санітарно-хімічними показниками.

За результатами досліджень виявлено відхилення в одній пробі питної води за санітарно-хімічними показниками та в 4-х пробах – за мікробіологічними показниками.

Після повторно досліджених проб питна вода відповідала усім вимогам.

На обліку Смілянського міськрайонного управління знаходяться 2 стаціонарні пункти доочищення та розливу питної води в Смілі: ФОП Вовченко Р.В. та ФОП Котко О.А., які включені до державного реєстру потужностей операторів ринку з обігу харчових продуктів.

Як показали результати досліджень в поточному 2020 році, всі проби води відповідали технічним умовам, які декларують виробники, а також Державним санітарним нормам та правилам “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10), які є загальнообов’язковими.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *