Велосипедисти нашої області серед кращих в Україні

251285492_376361227295138_5346202156244180968_nВідкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці на час серед усіх вікових категорій, третій етап Кубку України відбувся з 29 по 31 жовтня у Харкові.

За медалі на чемпіонаті змагались велосипедисти з Донецьку, Кривого Рогу, Чернігова, Полтави, Житомира та Черкас. Черкаську область представляло 12 спортсменів.

Віталій Новаковський серед чоловіків став чемпіоном України. Ростислав Царан здобув бронзову медаль.

Серед юнаків Ярослав Кліменок закінчив гонку на трьому місці.

Каріна Левченко серед дівчат виборола срібну медаль. Серед молодших юнаків Богдан Ліщенко посів перше місце.

Ганна Позднякова стала чемпіонкою серед молодших дівчат, а Каріна Ліщенко завершила змагання на третій сходинці п`єдесталу.
На третьому етапі Кубку України Костянтин Рибарук здобув бронзову медаль, повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.