Сміляни успішно та результативно представили себе на виставці «Інноватика в сучасній освіті»

IMG-0631Сміляни результативно представили свої напрацювання на Тринадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася 20-22 жовтня 2021 року у Києві.

Її організувала компанія «Виставковий Світ» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти.

Серед 5 закладів, учасників виставки від Черкаської області, вдало представили Черкащину 2 заклади Сміли. Це дитсадки №11 «Зірочка» та №21 «Оленка» (завідувачі Косенко Н.В. та Опара Г.І.).

Цікавий досвід своєї роботи освітянській спільноті України презентували обидва заклади. Колектив дитсадку №11 представив роботи у номінації «Розроблення та впровадження інноваційних проєктів, моделей, систем, програм і авторських методик для підвищення якості освіти й освітньої діяльності».

У номінації «Інноваційна педагогічна діяльність в умовах цифровізації освіти» тему «Цифровізація педагогічної діяльності у мовленнєвому розвитку дошкільників» свої напрацюванная представив дошкільний навчальний заклад №21 «Оленка».

За результатами виставки обидва заклади нагороджені срібними медалями, повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту.

Про себе на всю Україну заявили і заклади дошкільної освіти №12 «Ромашка» (завідувач Саганенко Н.Г.), дошкільний навчальний заклад №19 «Світлячок» (завідувач Зуб Н.Ф.) та гімназія ім. В.Т. Сенатора» (директор Бойчук Л.М.), які також представили себе на цій виставці та отримали дипломи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *