В УПО Черкаської області пройшли навчання з домедичної та психологічної допомоги

Тренінг з надання невідкладної допомоги, відпрацювання спеціальних навичок з порятунку життя в умовах надзвичайних ситуацій та першої психологічної допомоги на полі бою, відбувся в батальйоні Управління поліції охорони Черкаської області для поліцейських, охоронників воєнізованої охорони, інженерів, електромонтерів та чергових пункта управління.

Фахівці та поліцейські охорони продовжують вдосконалювати свої професійні навички з тактичної медицини, яка в умовах воєнного стану особливо цінна. Тренінг для них провів військовий медик, який охопив відпрацювання надання домедичної тактичної допомоги, взаємодопомоги, допомога та евакуація постраждалих під час артобстрілу. Поліцейські та охоронники практикували зупинку масивних кровотеч турнікетами, відпрацьовували свої навики на тринажер-маникені.

На завершення тренінгу в рамках проєктів «Пункт психологічних практик» та «Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», психолог УПО Ольга Кравець, розповіла, як надавати першу психологічну допомогу на полі бою. Отриманні знання важливі, оскільки під час бойових дій за пріоритетністю, перша психологічна допомога займає третє місце після виконання бойового завдання та першої медичної допомоги.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.