В Україні запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню “СпівДія“

співдіяКоординаційний штаб з гуманітарних і соціальних питань Офісу Президента України спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню “СпівДія“.

СпівДія (https://spivdiia.org.ua) – платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для вирішення гуманітарних питань під час війни.

Метою платформи є інтеграція потреб та ресурсів громадського сектору, бізнесу та держави для ефективної допомоги цивільному населенню під час військової агресії Російської Федерації на території України. СпівДія об’єднує різних стейкходерів для безпосередньої допомоги кінцевому бенефеціару.

На даний момент платформа опрацьовує запити від населення, які надходять через сайт https://spivdiia.org.ua, від урядової гарячої лінії і порталу https://help.gov.ua гуманітарного штабу, що є спільною сферою роботи з регіональним напрямком Офісу Президента України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.