Держпродспоживслужба Черкащини проводить контроль за цінами на соціально значущі продукти

ЦіниУ ці складні часи для всього українського населення, з метою забезпечення безперебійної роботи підприємств в умовах воєнного стану постановою КМУ було припинено проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду.

Натомість, під час воєнного стану в Україні буде здійснюватися державний нагляд (контроль) лише задля стримання зростання цін на соціально значущу продукцію.

Держпродспоживслужба в Черкаській області закликає суб’єктів господарювання не допускати необґрунтоване підвищення цін на товари, які мають істотну соціальну значущість для населення у період воєнного стану в країні.

З метою оперативного реагування та забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари Держпродспоживслужба запровадила щоденний моніторинг.

У разі виявлення порушень прав та інтересів громадян черкащани можуть звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області за телефонами: (0472) 63 05 27 та (0472) 33 12 08. Звернення можна відправляти на електронну пошту: zahyst.cherkasy@gmail.com.

У зверненні щодо неправомірного підвищення цін на соціально значущу продукцію необхідно зазначити найменування та адресу магазину й назву населеного пункту та за можливості підтверджувальні фото, чеки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.