В смілянському клубі спілкування “Нові друзі” відзначили День Валентина

Клуб спілкування “Нові друзі”, членами якого є смілянська молодь з особливими потребами, відсвяткував день Святого Валентина. В малому залі міського Будинку кульури 20 хлопців та дівчат співали, читали власні вірші, спілкувались та танцювали, звісно ж все на тему кохання. Молоді люди цього дня дарували один одному гарні посмішки та сердечка у формі валентинок, повідомляє Смілянський ЦСССМ.
“Я співав пісню С. Вакарчука “На небі” – це, на мою думку гарна пісня про любов, яка добре відображає сутність цього дня” – Михайлик Артем, член клубу спілкування.
Учасники клубу також презентували свої поробки ручної роботи: вишивку, вироби з бісеру та аплікації. Свої ручні роботи презентувала Новікова Любов, яка спільно з майстром Смілянського територіального центру виготовляє картини з бісеру, з її слів це допомагає їй відволіктись від повсякденних проблем та самоактуалізуватись.
Хочется подякувати всим всим хто відвідує клуб спілкування “Нові друзі”, висловлюємо подяку міському відділу культури за надання малої зали в МБК та нашим благодійникам магазину “Прекраса” та поліграфічному центру ПП “Артеменко”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *