Смілянських ліцеїстів відзначили на конкурсі відеопоезії “Чорна підкова”

Учні ІІ-М курсу Максим Бугайов та Дарія Гречана посіли ІІІ місце у конкурсі відеопоезії, який відбувся в рамках фестивалю “Чорна підкова” до 80-річчя з дня народження Василя Симоненка.
Усього на розгляд журі було представлено 19 відеороликів на поезії чи прозу, автором яких є наш видатний земляк.
Учасники з різних куточків України: Дніпропетровська, Переяслава – Хмельницького, Сумщини, Кіровоградщини і, звичайно ж, Черкащини – втілили власне бачення творчості геніального письменника епохи шістдесятників. Парадокс у тому, що з плином часу творчість Василя Симоненка набуває все більшого значення й актуальності, звучить не лише злободенно, а й пророче.
Усі учасники презентували роботи під псевдонімами. Ліцейна команда ІІ –М курсу мала назву «Зачаровані світом» і створила відеоролик на поезію Василя Симоненка «Перехожий» (автор ідеї – Дарія Гречана, оператор та відеомонтажер – Максим Бугайов, головний герой – Євген Бриндак, текст читала Яна Христич (ІІІ-Б курс)).
Серед подарунків справжнім сюрпризом стало запрошення на безкоштовний перегляд прем’єри вистави, присвяченої Василеві Симоненку «Тиша і грім» Черкаського драматичного театру.
Тетяна Береговенко, учитель української мови та літератури ліцею

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *