В поліції області відбулася координаційна зустріч з питань протидії домашньому насильству

До обговорення долучились старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України Олександр Грама, начальник Управління головної інспекції ГУНП в Черкаській області Тетяна Бондаренко, представники Управління превентивної діяльності поліції області та представники громадських організацій міста.

Учасники обговорили найважливіші аспекти протидії домашнього насильства та окреслили план інформаційно-просвітницьких заходів, що мають відбутися у закладах освіти, соціальної допомоги щодо прав та послуг, якими можуть скористатися постраждалі особи.

Окрім того, представниця Громадська організація “Об’єднання багатодітних родин “Крила” Валерія Шинкарьова розповіла про проєкт психологічної допомоги «Хібукі-терапія». В рамках цієї методики собаки-обіймаки допомагають зняти стрес та заспокоїти дитину.

По завершенню зустрічі було вироблено спільний алгоритм дій щодо запобігання, вчасного виявлення та належного реагування на факти домашнього насильства.

Правоохоронці закликають громадян не замовчувати домашнє насильство, а звертатися по допомогу.

Телефонуйте на поліцейську спецлінію «102» або Урядову «гарячу лінію» за номером 1547, фахівці якої надають консультацію та підтримку постраждалим

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.