Черкаські міграційники: одночасне оформлення кількох документів дозволяє зекономити час

Скористатися послугою з одночасного оформлення кількох біометричних документів означає зекономити свій час. Кілька тисяч жителів Черкаської області вже переконалися в цьому, адже щонайменше вдвічі скоротили кількість відвідувань підрозділів Міграційної служби.

Черкащанка Валерія за один візит оформила у Черкаському відділі УДМС у Черкаській області п’ять біометричних документів: собі ID-картку і закордонний паспорт та паспорти для виїзду за кордон трьом своїм дітям. До 12-річного віку дітям не обов’язково відвідувати підрозділ Міграційної служби, достатньо надати міграційникам кольорову фотокартку дитини розміром 10х15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя до заяви-анкети. З 12 років − необхідне відібрання відцифрованих відбитків пальців рук.

Сергій приїхав разом з матір’ю з Луганщини. Для оформлення паспортних документів звернулися до Чорнобаївського сектору Міграційної служби області. І чоловік, і його мати отримали по два документи одночасно − ID-картки й закордонні паспорти. За умови оформлення кожного документу окремо необхідно було б спочатку дочекатися отримання ID-картки, а вже потім подати документи на оформлення закордонного паспорта та очікувати ще 7 або 20 робочих днів його виготовлення.

Послуга полягає в одночасному формуванні декількох заяв-анкет із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру на підставі поданих заявником документів, зазначають черкаські міграційники.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.