В області запрацював центр протезування

Надважлива подія для реабілітаційної інфраструктури Черкащини. Нині на базі табору «Максимум» запрацював центр протезування. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Проект реалізовано командою табору «Максимум» та партнерами – компаніям LimbFitі та Shepherd’s Foundation.

– Цей центр – мрія, що стала нашою реальністю, – наголосив Ігор Табурець. – Упевнений був у цьому з першої нашої зустрічі і обговорення проекту. Далі – інтеграція цього інструменту в масштаби області. Щоб результат був якомога кращим: максимум травмованих отримали шанс на повноцінне життя. Причому максимально близько до дому – це теж важливо.

Табір став простором для відновлення. Місцем, куди хочеться повертатися. Зокрема, тут діє низка програм для ветеранів, захисників і їхніх рідних.

Ветеранка Ольга Бенда разом із товаришками по команді зараз перебуває в таборі. Вона грає у футбол на милицях. Нині команда готується до відповідальних змагань.

– Нова послуга з протезування нині надважлива. З кожним днем у нашій країні збільшується кількість людей, які потребують протезування. І надзвичайно добре, коли створюються такі центри. Вони сприятимуть поверненню ветеранів до цивільного життя.

Принагідно начальник Черкаської ОВА наголосив на важливості для кожної громади бути максимально готовими до повернення захисників і захисниць.

– Не колись, а вже сьогодні, – зауважив Ігор Табурець. – Реабілітаційна інфраструктура – наш обов’язок перед усіма, хто зазнав травм через війну. Військових, цивільних. Звісно, це комплексна робота: від базових реабілітаційних послуг до реінтеграційних інструментів. І я дуже радий, що на цьому непростому, але вкрай важливому шляху в нас є надійні партнери. Усміхнені обличчя наших незламних героїв і їхні особисті перемоги – варті всіх докладених зусиль!

На сьогодні на Черкащині вже 12 закладів охорони здоров’я уклали договори з НСЗУ на амбулаторну реабілітацію, 7 – у стаціонарі, інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.