ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ У ГІМНАЗІЇ

Делегація гімназії взяла участь у ІІ конференції з сучасних інноваційних технологій у сфері освіти, організованій Асоціацією керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України», за сприяння управління освіти Дніпровської ОВА, управління освіти Дарницької ОВА, Американського Університету на Подолі, компанії «Татл Технолоджі», Київської міської Асоціації ВГУ.

Ця подія, що зібрала у Києві учасників з усього світу, стала платформою для обміну досвідом та ідей у сфері цифрового навчання.

Тема конференції – “Інновації в освіті: інтеграція нейронних мереж та сучасних управлінських стратегій для створення цифрового простору закладу загальної середньої освіти” – залучила увагу провідних фахівців і педагогів з України та Європи.

Учасники ділилися своїми дослідженнями, ідеями та кращими практиками з використання нейронних мереж та управлінських стратегій для вдосконалення освітнього процесу. У гімназії вже впроваджуються технології штучного інтелекту в освітній процес.

Участь у ІІ конференції стала важливим кроком у напрямку розширення можливостей цифрового простору та новаторських підходів, що сприятиме подальшому розвитку освітньої галузі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.